11.07.2019 12:35

«НІБУЛОН» відправив власними вагонами першу партію збіжжя

версія для друку
11.07.2019 12:35

Наприкінці червня генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський повідомив про придбання компанією власних вагонів.

  «…Для повного щастя нам не вистачало залізничних вагонів.  Ми прийняли рішення і за дуже короткий термін вирішили це питання й вже їх отримали…»,  –  так оголосив про цю новину Олексій Вадатурський на своїй сторінці у фейсбук.   Як зазначає Олексій Вадатурський, донедавна компанія не планувала придбання вагонів, адже, на його думку, насправді вагонного парку в Україні достатньо для того, щоб навіть перевозити в два рази більше збіжжя:

«Тільки оборот вагонів має бути з центра України до порту 3-4 дні (туди і у зворотному напрямку), а не 10-12, як сьогодні. Отож скільки вагонів не додавай, якщо ефективність їх використання не буде покращена, то ситуація не зміниться, а обіг вагонів навіть погіршиться: їх постійно не вистачатиме, і вони перетворяться у склади на колесах», – зазначив він.

Натомість у «НІБУЛОН» за плечима багаторічний успішний досвід організації логістичної інфраструктури в Україні. Сучасні комплекси з приймання і відвантаження компанії здатні максимально ефективно завантажувати вагони, тому оберт маршруту у компанії три дні, тоді як інші використовують вагони в 3-4 рази менш ефективно.

ІЦ УАК за матеріалами НІБУЛОН


Що має бути приорітетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування