Компанія «Нібулон» відновила роботу Кременчуцької філії, де зерно перевантажують із суден у вагони. Про це директор з логістики компанії Сергій Калкутін розповів в інтерв'ю виданню «Порти України».
З осені компанія «Нібулон» відновила роботу на всіх річкових підприємствах, що розташовані на підконтрольних Україні територіях. Навіть підприємства на лівому березі Дніпра нині вже приймають зерно з Харківської, Запорізької областей.
«Ми шукали нові логістичні шляхи та використовуємо найближчі до наших терміналів залізничні станції. І хоча річкові філії не мають завантаження на 100%, деякі з них показують достойні результати», — пояснив Сергій Калкутін.
Він уточнив, що єдиний річковий термінал «Нібулону», що здійснює відвантаження і на водні шляхи, і на залізницю, — Кременчуцька філія. «Наразі це своєрідний центральний перевалковий хаб компанії, який здійснює приймання зерна з водного транспорту — ми відновили перевезення на Середньому Дніпрі, де його перевантажують у вагони», — зауважив директор з логістики НІБУЛОНу.
Очільник також висловив сподівання на відкриття порту Миколаїв: «Якщо відкриється порт Миколаїв, ми зможемо повернутися до більш-менш звичної роботи. Тоді запрацюють два наших підприємства на Південному Бузі. Щодо Дніпра перспективи гірші. Як відомо, Каховський шлюз пошкоджено. Якщо згодом відкриється навігація хоча б до Каховського шлюзу — це вже буде добре».
Зі свого боку компанія очікує на відновлення судноплавства Дніпром і робить усе для того, що зберегти флот, інфраструктуру та, звісно, колектив.
«До війни у нас була мета — вийти на 6 млн т перевезень річковим транспортом щороку. Маємо надію, що в майбутньому зможемо досягти цього результату», — підсумував Сергій Калкутін.
Як повідомлялося раніше, «Нібулон» інвестував 15,5 млн доларів у розбудову логістики Дунаєм.
ПОВНЕ ІНТЕРВ'Ю про те, як змінилася логістика НІБУЛОНу в умовах війни читайте за посиланням
ІЦ УАК за матеріалами Порти України