22.03.2018 13:00

"Нібулон" успішно виконує суднобудівну програму компанії

версія для друку
22.03.2018 13:00

Нібулонівські суднобудівники часу не гають та продовжують успішне виконання суднобудівної програми компанії, що передбачає зведення не лише найбільшого, але і найсучаснішого приватного флоту в Україні.

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (зам. 10025)

Завершується фінальне фарбування зовнішніх частин судна, тож невдовзі воно буде передано замовнику.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

На спущеному на воду 3 березня 2018 р. першому 100-метровому судні тривають добудівні роботи. Перша кришка люкового закриття вже встановлена ​​на судно, розпочато роботи зі встановлення насичення комінгса трюму. На передстапельній позиції ведеться доопрацювання і встановлення насичення на другий кришці, розпочато виготовлення третьої кришки люкового закриття. Після завершення виготовлення кришок люкового закриття, їх підгону на судні та налагодження кінематики системи відкриття і закриття трюмів перше судно буде передано замовнику.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Кормовий напівкорпус судна переміщено на передспускову позицію, на закладній позиції розпочато формування носової частини корпусу судна. Ведеться здача на конструктивність сформованих приміщень кормового напівкорпусу і випробування на герметичність зданих приміщень. Після стикування напівкорпусів і фарбування судно буде спущено на воду.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

У цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату. У збірно-секційному цеху  виготовляються вузли і секції носової і кормової частин корпусів суден. На стапельному майданчику триває збирання корпусів обох буксирів. Спеціалісти механо-слюсарної дільниці виготовляють вироби приварного насичення. Розпочато випробування сформованих приміщень на герметичність.

Нагадаємо, що навчальний центр ТОВ СП «НІБУЛОН» першим в Україні з підприємств внесено в Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО), тож минулого тижня компанія вже видала 22 суднобудівникам перші свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації. Завдяки розпочатому навчанню працівників і підвищенню рівня їх кваліфікації, на заводі дуже активно використовуються машини як напівавтоматичного й автоматичного зварювання, так і сучасні токарні верстати для точної обробки заготовок. Це, у свою чергу, сприяє як якісному випуску і ремонту суднових конструкцій, так і залученню молодих фахівців, які бажають працювати на сучасному обладнанні і розвивати набуті вміння та навички.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування