23.05.2018 14:30

"Нібулон" транспортує водою будівельні матеріали

версія для друку
23.05.2018 14:30

На новозбудованому причалі перевантажувального термінала  в Миколаєві відбулося відвантаження паль на несамохідні судна для транспортування їх річкою.

Зокрема, на несамохідне судно завантажено 233 палі (виробник ТОВ «МЗЗБВ» м. Миколаїв) довжиною 5 та 6 метрів. Загальна вага вантажу становить майже 427 тонн.

Сьогодні несамохідне судно відправиться до філії «Кременчуцька». Орієнтовно вантаж має прибути на філію 25 травня. Палі призначені для будівництва нових зерносховищ та автомобілерозвантажувача на перевантажувальному терміналі філії «Кременчуцька».

Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН», окрім зерна, обсяги перевезення якого внутрішніми водними шляхами за минулий рік сягнули 2,3 млн тонн, займається перевезенням інших вантажів. Так, у 2017 р. нібулонівський флот доставив херсонські кавуни до Києва, а у  квітні цього року річкою було транспортовано першу партію українського металу.

Варто зазначити, що початок перевезення водним транспортом будівельних матеріалів – ще один крок уперед до вирішення одного з основних завдань компанії: суттєве зменшення техногенного навантаження на автошляхи України за рахунок подальшого розвитку вантажного судноплавства.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування