23.09.2019 15:40

Нібулон спустив на воду найбільше за 15 років судно в Україні

версія для друку
23.09.2019 15:40

20 вересня компанія «НІБУЛОН» в рамках відкриття міжнародного форуму Trans Expo Odesa-Mykolaiv 2019 ввела в експлуатацію найбільшого за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу компанії – судна плавкран довжиною 140 м з двома крановими частинами і зерносховищем на 10 тис. т Nibulon Max.

Згідно з повідомленням, будівництво здійснювалося за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та «Європейського Банку Реконструкції та Розвитку» (ЄБРР), а також Європейського інвестиційного банку, завдяки співпраці з яким і були створені умови для спуску судна, а саме – масштабна реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії.

За підрахунками спеціалістів компанії, NIBULON MAХ дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн на рік та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 4-5 млн тонн на рік. Будівництво здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції і розвитку, а також Європейського інвестиційного банку, завдяки співпраці з яким і були створені умови для спуску цього судна, а саме – масштабна реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії.

ІЦ УАК за матеріалами AgroNews.ua

Новини


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування