06.02.2019 13:30

«НІБУЛОН» розпочав будівництво другого паливозаправного пункту для власних потреб

версія для друку
06.02.2019 13:30

«НІБУЛОН» розпочав будівництво вже другого паливозаправного пункту для власного користування і забезпечення потреб у нафтопродуктах. Нова станція розташовуватиметься на території філії «Сватівська», що на Луганщині.

До зведення комплексу  генеральний підрядник ТОВ «Петрометал Україна» приступив одразу після отримання  компанією всіх необхідних дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Об’єкт буде оснащено чотирма ємностями по 75 куб. м, таким чином, загальний об’єм одночасного зберігання пального на підприємстві становитиме  300 куб. м; зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн; паливозаправною колонкою для автотранспорту; острівцем наливу в автоцистерни.

Наразі на  будівельному майданчику у Сватове в розпалі земельні роботи, зокрема  розробка ґрунту  котловану для монтажу чотирьох підземних резервуарів, демонтування залізобетонного  покриття під відстійник, а також армування фундаментної плити під горизонтальні підземні резервуари. Завершення будівництва паливозаправного пункту і введення його в експлуатацію заплановано на квітень цього року.

Зважаючи на постійно зростаючі потреби компанії в забезпеченні нафтопродуктами, керівництво прийняло рішення щодо будівництва трьох паливозаправних пунктів для власного користування у Кременчуці (Полтавська обл.), Сватове (Луганська обл.) і Хмільнику (Вінницька обл.). У липні 2018 року «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію перший такий пункт на території філії «Кременчуцька»,  завдяки якому вдвічі скорочуються терміни доставки нафтопродуктів (з чотирьох до двох днів) на філії ТОВ СП «НІБУЛОН» східного регіону, зокрема в Луганській та Харківській областях, а також  вдвічі зменшуються логістичні витрати, що дає можливість зекономити до 250 тис. грн на місяць. Окрім того, компанія наразі бункерує буксири безпосередньо на філії «Кременчуцька», що не тільки зменшує час на доставку пального, а й значно здешевлює пальне за рахунок відсутності логістичної складової.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування