12.06.2018 10:00

"Нібулон" продовжує відродження суднобудівництва

версія для друку
12.06.2018 10:00

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» продовжується будівництво одразу шести суднобудівних замовлень, урочиста закладка двох з яких, а саме буксира проекту POSS-115 та 140-метрового перевантажувача, відбулася 23 травня під час урочистостей з нагоди відкриття виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт» за участі Президента України Петра Порошенка.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Наразі на суднобудівному заводі компанії тривають добудівні роботи, зокрема монтаж кришок люкового закриття, установка насичення комінгсів та фарбування сухих відсіків судна.

Перший буксир проекту Т3500 (зам. 10010)

Урочистий спуск на воду першого багатоцільового буксира-кантувальника проекту Т3500 відбувся 23 травня 2018 р. На сьогодні нібулонівські суднобудівники ведуть роботи з монтажу кранцевого захисту, встановлення бітенгів, буксирних лебідок, підпалубного фіксатора ланцюга та вантажного крану. Розпочато монтаж ізоляції в нижніх каютах житлового комплексу та прокладання кабелю. У машинному відділенні ведеться центрування і монтаж пропульсивної установки, а також виготовлення і монтаж труб загальносуднових систем і систем гідравліки ГРК. Розпочато виготовлення суднових меблів.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

На стапельному майданчику триває формування міцного корпусу судна. У збірно-секційному цеху встановлюється насичення на ходовій рубці. На судно встановлена секція носового фальшборту та ведеться її зварювання. Окрім того, на замовлення вже встановлені верхні частини гвинто-рульових колонок, після їх монтажу в корпус судна до них приєднають нижні частини. Спеціалісти монтажно-трубопровідної дільниці займаються встановленням труб у цистернах судна та донно-бортової арматури.

Перший та другий  буксири проекту POSS-115 (зам. 10028, 10029)

У збірно-секційному цеху і на передцеховому майданчику триває виготовлення секцій буксирів. Тим часом у цеху металообробки продовжується порізка та гнуття металу для виготовлення корпусів замовлень.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Наразі триває порізка та гнуття металу для виготовлення секцій корпусу першого 140-метрового  судна компанії «НІБУЛОН». Нагадаємо, що 23 травня 2018 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» пройшло відкриття ХХІV Міжнародної  виставки «Суднобудування-2018» і ХVІ спеціалізованої виставки «Водний транспорт» – наймасштабніших за останнє десятиріччя виставок досягнень і новітніх розробок у галузях суднобудування та водного транспорту, участь у яких взяли більше 40 іноземних і вітчизняних компаній. Лише у перший день проведення виставка зібрала більше ніж 3000 відвідувачів, серед яких наші гості: посли країн Європейського Союзу, керівники провідних міжнародних фінансових структур і представники уряду, керівники іноземних компаній, потенційні інвестори і науковці. Окрім того, з  екскурсіями суднобудівний завод «НІБУЛОН» відвідали майже 1000 студентів і викладачів вищих та професійно-технічних навчальних закладів України.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування