11.06.2018 10:00

«Нібулон» показав французьким фермерам потенціал та силу України

версія для друку
11.06.2018 10:00

У рамках бізнес-туру Україною від компанії «Agritel International» перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві відвідала група французьких аграріїв.

Візити представників аграрного сектору Франції на підприємства компанії «НІБУЛОН» уже стали традиційними. Французькі аграрії розпочали знайомство з «НІБУЛОНом» ще 10 років тому. З тих пір майже кожного року наші підрозділи приймають французьких гостей. Серед присутніх були ті, хто уже бував на «НІБУЛОНі», і ті, хто відвідує компанію вперше, однак після екскурсії ніхто не лишився байдужим. 

Гості із захопленням знайомилися з роботою підприємства, з виробничими потужностями. Вони високо оцінили організацію та умови праці. Особливе враження на аграріїв справив лабораторно-адміністративний корпус перевантажувального термінала з найсучаснішими лабораторіями.

– Я бачу, що кожного року ви усе більше вдосконалюєтесь. Тому основна ціль, яку ми ставимо перед собою, – показати французьким фермерам потенціал та силу України. Я впевнений, що завтра, уже будучи у Франції, нам буде що обдумати, проаналізувати й взяти собі на озброєння, –  зауважив генеральний директор компанії «Agritel International» Олів’є Буле.

Вразила французьких аграріїв і логістична інфраструктура, яку продовжує розбудовувати компанія.

– «НІБУЛОН» – це дуже цікаво, як і завжди. Видно, що ви працюєте й працюєте ефективно. Десять років тому, коли я останнього разу був у вас,  ось ці судна, які ми бачимо біля термінала, були лише проектами, а тепер ми їх бачимо у дії. Це неймовірно, а головне, уже можна говорити не про потенціал, а про конкретний результат, – зазначив консультант компанії «Agritel International» П’єр Бегок.

Наприкінці екскурсії гості подякували керівництву компанії за такий пізнавальний візит та запросили відвідати їхні підприємства у Франції.

 

ІЦ УАК за матеріалами nibulon


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування