На Близькосхідному Зерновому Конгресі взяли участь спеціалісти зернового ринку з 25 країн Близького Сходу, Північної Африки та Європи, а Україну представляли, зокрема, і фахівці компанії «НІБУЛОН». Єгипет – особливий і дуже важливий напрямок експортної діяльності компанії «НІБУЛОН», насамперед, як країна, яка є одним з найбільших світових імпортерів кукурудзи.
Адже саме ця культура займає значну частку в структурі експорту підприємства. Саме компанія «НІБУЛОН» колись відкрила для української кукурудзи великий зерновий ринок Єгипту. Зміцнюються ці позиції партнерства і сьогодні. Тільки за перше півріччя 2014/15 МР «НІБУЛОН», лідер з експорту зернових в Україні, відвантажив до Єгипту 23% від усього експортованого за цей період зерна.
Логічним етапом такої плідної співпраці стала участь нашої компанії у Близькосхідному Зерновому Конгресі, що 3-4 березня пройшов у єгипетському місті Шарм-ель-Шейх. У заході взяли участь понад 130 спеціалістів зернового ринку з 25 країн Близького Сходу, Північної Африки та Європи. Україну на Конгресі представляли, зокрема, і фахівці компанії «НІБУЛОН».
У ході конференції учасниками було обговорено широкий спектр питань, серед яких – світова торгівля зерновими культурами в 2014/15 МР, ситуація на зернових ринках країн Причорноморського регіону, питання імпорту зернових у країни Близького Сходу та Північної Африки, стан борошномельної промисловості цих країн. У центрі уваги фахівців галузі – і тема портової інфраструктури України та Єгипту.
У ході роботи Конгресу фахівцями компанії «НІБУЛОН» було проведено низку важливих переговорів з потенційними партнерами – кінцевими споживачами української пшениці, серед яких – єгипетські компанії «Om El Nour Group», «Al Monairy Group», «As-Sonbolah», «Savola Foods Egypt». Зустрічі відбувалися на рівні голів та генеральних директорів цих компаній.
Так само конструктивно пройшли зустрічі з традиційними партнерами «НІБУЛОНу» – «Bunge», «Cargill», «Medsoft», «Oils&Grains Co.Ltd», «VA Intertrading», «Invino», «AOS Trading DMCC», «Midtrade» та іншими. Серед основних тем обговорення – можливості укладання нових та узгодження деталей раніше укладених контрактів.
Головний же підсумок зернового форуму – підтвердження важливості таких зустрічей ділових партнерів та необхідності розвивати плідне співробітництво в інтересах усіх учасників зернового ринку.
ІЦ УАК за матеріалами НІБУЛОН