15.09.2023 14:10

«НІБУЛОН» підписав грантовий контракт від DEG Impulse gGmbH на €4,8 млн на придбання машин для розмінування

версія для друку
15.09.2023 14:10

Підрозділ з розмінування «НІБУЛОНу» отримає значне підсилення у вигляді машин з розмінування та спеціального обладнання завдяки підтримці DEG Impulse gGmbH, дочірньої компанії DEG.

Німецька державна фінансова установа виділяє грант у розмірі €4,8 млн у межах програми фінансування develoPPP Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини – BMZ.

Кошти буде спрямовано на забезпечення технічного розмінування – етапу очищення української землі від вибухонебезпечних предметів із використанням спеціальних машин з розмінування. Механізований підхід дозволить значно підвищити швидкість розмінування та зберегти життя саперів.

«Компанія «НІБУЛОН» співпрацює з DEG – Deutsche Investitions– und Entwicklungsgesellschaft mbH, дочірньою компанією KfW, з 2019 року. За цей час найбільший Німецький банк розвитку неодноразово брав участь у фінансуванні наших інвестиційних проектів та операційної діяльності. Зараз під час війни DEG надає реальну підтримку не тільки «НІБУЛОНу», але й широкому колу власників земель, громад та агровиробників України. Придбане обладнання ми використаємо не тільки для розмінування власного земельного банку, але й надаватимемо послуги всім, хто цього потребує. Гаряче дякуємо DEG та особисто СЕО Роланду Сілеру за вашу відкриту позицію і допомогу», – зазначає Андрій Вадатурський, СЕО «НІБУЛОНу».

Нагадаємо, що у квітні 2023 року «НІБУЛОНом» отримано статус оператора з протимінної діяльності та перший сертифікат на нетехнічне обстеження територій на яких велися бойові дії або які перебували під окупацією. Обладнання, яке буде придбано за грантові кошти, дозволить сягнути наступного рівня – права на технічне обстеження територій (ТО), розмінування вручну (РВ), обстеження району ведення бойових дій (ОРВБД). Сертифікат на ТО дозволяє здійснювати роботу з пошуку ВНП на потенційно забруднених ділянках, які були зазначені НТО, та підтверджувати чи спростовувати наявність ВНП, а сертифікат РВ – розміновувати заміновані ділянки вручну або механізованим способом, де це можливо.

ІЦ УАК за матеріалами прес-служби "НІБУЛОНу"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування