20.12.2021 10:30

«НІБУЛОН» отримав високу оцінку та визнання за свої реалізовані ініціативи

версія для друку
20.12.2021 10:30
Компанія «НІБУЛОН» відзначена почесною грамотою Американської торговельної палати в Україні за лідерство в період кризи, підтримку економіки та населення України, а також виняткову стійкість під час спалаху COVID-19.

«НІБУЛОН» системною та комплексною діяльністю доводить, що досягнення поставлених цілей, сприяння розвитку економіки держави й системність у сфері соціальної відповідальності можливі навіть у такі складні часи, коли вся планета бореться з пандемією. 

У період коронавірусної кризи вони продовжили реалізовувати їхній патріотичний інвестиційний проєкт. З дотриманням усіх заходів безпеки за три місяці вони збудували нове високотехнологічне підприємство на Дніпропетровщині – річковий перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» потужністю одночасного зберігання зернових 76 тис. тонн. У економічно непростий час «Нібулон» створив 1500 робочих місць для будівельників з 73 різних організацій зі всієї України та завдяки роботі нового підприємства близько 100 постійних робочих місць у регіоні. 

Разом із цим у «Нібулоні» продовжили зводити найсучасніший флот, не збавляючи темпів розвитку у національному суднобудуванні. Завершено будівництво лінійки з шести сучасних 90-метрових несамохідних суден проєкту NBL-90. А ще ТОВ «Суднобудівно-судноремонтний завод «Нібулон» розпочав роботу над новим суднобудівним проєктом В5000М, і перше замовлення уже спущено на воду.

Протягом усього періоду пандемії компанія працювала не лише безпечно, а й результативно, підтримуючи економіку країни. Вони досягнули нових рекордів у водних вантажних перевезеннях, стали лідерами рейдової перевалки, збільшили кількість укладених договорів на внутрішньому ринку для підтримки вітчизняного агровиробника, налагодили нові торговельні зв’язки з іншими країнами світу, продемонстрували нові рекорди у агровиробництві, успішно й цілком безпечно провели уже п’ятий сезон водних пасажирських перевезень та багато іншого.

Паралельно з цим як соціально відповідальна компанія, вони наполегливо і оперативно працювали над розвитком галузі охорони здоров’я України, інвестувавши у медичну галузь близько 100 мільйонів гривень.

Більш детально на офіційному сайті "Нібулон"

ІЦ УАК за матеріалами інформаційного відділу "НІБУЛОН"

 

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування