03.04.2018 15:00

«Нібулон» готує до введення в експлуатацію два об'єкти

версія для друку
03.04.2018 15:00

«НІБУЛОН» готує до введення в експлуатацію два об'єкти на території миколаївського перевантажувального термінала: сучасний автоматизований елеваторний комплекс ємністю близько 43 тис. тонн та реконструйований вантажний причал, який подовжено з 104 до 222 м.

«Над зведенням цих об'єктів з листопада 2017 працювало понад 50 будівельних організацій, у процесі будівельних робіт було задіяно більше тисячі будівельників. Це не рахуючи тих, хто був забезпечений роботою на залізобетонних заводах, на поставках металу і обладнання. Був також задіяний і наш суднобудівний завод, що займався виготовленням певних деталей. Сьогодні будівництво практично закінчено. Не закінчено лише поки що благоустрій – самі розумієте, була затяжна зима, але до Великодня ми ці роботи завершимо. Що стосується обладнання, то все воно випробувано в індивідуальному і комплексному режимі, все готово для виконання робіт. Загалом тут понад 100 одиниць обладнання вже змонтовано і випробувано», – зазначив заступник генерального директора з будівництва Сергій Беседін.

При будівництві комплексу використано майже 8 тис. куб. м бетону, близько 700 тонн арматури, забито 300 тонн металевого шпунта та змонтовано 1 тис. тонн металоконструкцій.

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

«Що стосується причалу, то ми закінчуємо останню секцію, останні 20 метрів, чому до цих пір заважало значне підвищення рівня води. Буквально після Великодня, приблизно 10 квітня ми будемо вже подавати документи на введення цих двох об'єктів в експлуатацію», – повідомив Сергій Беседін.

В цілому завдяки реконструкції вантажного причалу загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі складе майже 800 м, що дозволить одночасно обробляти до п'яти судів. Це, в свою чергу, збільшить швидкість обробки суден, підвищить ефективність експлуатації побудованого на власному суднобудівному підприємстві флоту компанії.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon

 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування