03.09.2019 14:49

Наймолодша філія компанії «НІБУЛОН» упевнено наближається до позначки у 100 тисяч тонн прийнятого збіжжя

версія для друку
03.09.2019 14:49

За цей короткий, але результативний період своєї роботи, підприємство вже прийняло понад 95 тисяч тонн збіжжя від місцевих сільгосптоваровиробників.

Таким чином 4000 вантажівок не довелося їхати  за сотні кілометрів через Запоріжжя, дамбу гідроелектростанції до перевантажувальних терміналів у Біленькому та Кам’янці-Дніпровській, а також до портових міст України за 400-450 км. 

Рівно місяць цей підрозділ відвантажує збіжжя і на водний транспорт, яке потім доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд. Так, за місяць тут уже завантажили 24 несамохідних судна «НІБУЛОНівського» флоту, транспортувавши водними шляхами України 34 тис. тонн зернових культур.

Зважаючи на те, що потужності лише цього об’єкта дозволяють приймати  300 тис. тонн зерна на рік, то завдяки його роботі автошляхи області будуть розвантажені на понад 12,5 тис. вантажівок щороку. А кожна тонна продукції, перевезена водним транспортом, значно заощаджує бюджетні кошти на ремонт дорожнього покриття.

Переваги від роботи нового «НІБУЛОНівського» перевантажувального термінала, що, до речі, став уже третім об’єктом компанії  на Запоріжжі, оцінили не тільки аграрії Запорізької та Дніпропетровської областей, а й Харківської і навіть деяких районів Полтавської й Донецької областей. Завдяки близькому розташуванню безпосередньо до виробників сільськогосподарської продукції та якісній організації роботи філії «Тернівська», аграрії  мають змогу ефективно реалізовувати збіжжя, встигаючи за день зробити 3-4 рейси одним транспортним засобом (що, безумовно, є важливим фактором у період заготівлі). Окрім того, через  скорочення плеча доставки підвищується економічна доцільність використання саме малотоннажного транспорту та зменшується залежність від найманого автотранспорту. Таким чином сільгосптоваровиробники мають змогу значно заощадити свої кошти й інвестувати їх у розвиток власних підприємств.

ІЦ УАК за матеріалами Nibulon

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування