17.04.2018 16:00

Народні депутати прагнуть оптимізувати систему державного управління в АПК

версія для друку
17.04.2018 16:00

У четвер Верховна Рада розгляне законопроект №4922-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства», який зареєстрували минулого тижня.

Законопроект дозволить розблокувати нормальну діяльність нової Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також створить умови для належної реалізації переданих функцій іншими державними органами-правонаступниками Держсільгоспінспекції.

Зміни мають переважно технічний характер та в цілому не змінюють систему регулювання для суб’єктів господарювання, лише технічно замінюють визначення одного державного органу на інший.

«Основною метою законопроекту є приведення законодавства, перш за все у сфері сільського господарства, у відповідність до визначеної у 2014 році концепції реформування системи центральних органів виконавчої влади, та створення належних умов для ефективної діяльності новостворених органів виконавчої влади чи таких, яким передано функції і повноваження ліквідованих центральних органів виконавчої влади», — зазначено в пояснювальній записці законопроекту.

Нагадаємо, що у Верховній Раді України зареєстрували законопроект №8236-1, який спрямований на врегулювання відносин власності щодо земель, що були надані громадянам України до 1 січня 2002 року.

ІЦ УАК за матеріалами agravery

 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування