У червні спостерігається зростання обсягів передачі зернових через українсько-польські й українсько-румунські прикордонні переходи. Про це розповів заступник директора департаменту технології перевезень і комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов під час онлайн-наради з учасниками аграрного ринку 13 червня, пише Rail.insider.
Наразі до Польщі передається 85,9 вагона із зерном на добу. Це на 15,8 одиниці більше, ніж у травні.
На 8,1 вагона зріс середньодобовий обсяг передачі зернових через українсько-румунські прикордонні переходи. Показник становить 40,1 одиниці на добу.
Водночас поменшало вагонів із зерном, що прямують до Угорщини та Словаччини. Наразі через українсько-словацькі переходи рухається 31,1 вагона на добу. Це на 3,6 одиниці менше, ніж у травні.
До Угорщини у червні в середньому на добу прямує 20,9 вагона. Порівняно із травнем показник скоротився на 5,3 одиниці.
Загальний обсяг середньодобової передачі зернових вантажів і макухи становить 256 вагонів. Упродовж 12 діб червня показник зменшився на 8 одиниць на добу.
У межах послуги «Інтермодальний потяг» відправлено 412 поїздів
Понад 400 поїздів відправлено до українських та іноземних портів у межах послуги «Інтермодальний потяг». Про це розповів заступник директора департаменту технології перевезень і комерційної роботи АТ «УЗ» Валерій Ткачов під час онлайн-наради щодо розвитку інтермодальних перевезень 12 червня, пише Rail.insider.
За словами посадовця, із 412 поїздів 72 потяги прямували до польських і румунських портів, ще 340 — до українських.
Окрім того, у планах департаменту технології перевезень і комерційної роботи, філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» та UZ Cargo Poland — організувати регулярні контейнерні поїзди до портів Польщі та Румунії, а також до деяких вузлових станцій на залізничній мережі Польщі, Румунії, Словаччини й Угорщини.
Оператором регулярних потягів виступатиме UZ Cargo Poland.
Валерій Ткачов зауважив, що така пропозиція може бути актуальною передусім для тих відправників, які хочуть скористатися послугою, але не можуть самостійно сформувати повносоставний потяг.
Як повідомлялося, цьогорічні обсяги перевезень вантажів у контейнерах залізницею зросли на 60%.
ІЦ УАК за матеріалами Rail.insider