20.08.2020 11:45

На базі Української аграрної конфедерації ми запустили процедуру, якої в Україні ще не було - Павло Коваль

версія для друку
20.08.2020 11:45

Генеральний директор Української аграрної конфедерації Палвло Коваль дав інтерв'ю "UA: Українське Радіо", де розповів про актуальні проблеми аграріїв.

У цьому році велика кількість аграріїв, здебільшого південних областей, мають великі проблеми з врожаєм через складні погодні умови. До цього ж вони не  отримують підтримку від держави. Павло Коваль наголосив, що така ситуація буде тривати, допоки не буде налагоджено систему компенсації.

"Західний досвід міг би нам допомгти, якби ми не відмовились від сталого майданчика для аграріїв - Міністерства аграрної політики. Саме зараз його необхідно повернути, аби нарешти узгодити дії агровиробників й держави", - запевняє Генеральний директор УАК.

На базі Української аграрної конфедерації запустили процедуру, якої ще не було в Україні, щоб громадськість висунула кандидата на міністра та декількох заступників. "Ми об'єднали понад 35 профільних асоціацій, більшість з яких являються нашими членами. Також створимо координаційну раду і організуємо пресконференцію, де профільні асоціації висунуть по декілька кандидатур і ми запропонуємо структуру стратегії", - розповів Павло Коваль.

Більше інформації за посиланням: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2568610

(5:45сек.)

ІЦ УАК за матеріалами Колос.Агарний щоденник

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування