05.03.2021 14:05

Можливості сучасного флоту компанії «НІБУЛОН» підтверджуються новими рекордами з експорту

версія для друку
05.03.2021 14:05
Узявши курс на рекордний 2020/21 маркетинговий рік, «НІБУЛОН» продовжує демонструвати нові досягнення уже в третьому кварталі – у лютому компанія відвантажила на експорт більше 447 тис. тонн збіжжя.

Цей показник є найбільшим у порівнянні з іншими аналогічними періодами попередніх років і демонструє приріст у 20 % від останнього максимального результату (зафіксований у 2009 році).

У компанії прогнозують також високі результати і у третьому кварталі поточного маркетингового року в цілому. Це цілком закономірно, адже завдяки багаторічним системним інвестиціям у розвиток елеваторної промисловості, судноплавства і суднобудування, «НІБУЛОН» створив  насправді унікальну та ефективну логістичну інфраструктуру, яка складається із потужних перевантажувальних терміналів по всій країні та сучасного флоту. «НІБУЛОН» здійснив революцію – змусив українські річки, величезний потенціал країни, працювати, переорієнтувавши вантажопотоки з автошляхів на воду. З кожним роком обсяги транспортованого водними шляхами збіжжя лише зростають, ростуть і експортні показники країни.  

Насправді погодні умови у лютому мало сприяли нарощуванню вантажних водних перевезень. Більше того, тривалий час на річках та БДЛК йшов дощ, стояв лід та шквальний вітер на зовнішньому рейді продовжувався протягом 11 днів, що могло заважати проведенню навантажувальних робіт. Але завдяки можливостям нашого флоту, який ефективно працює і в льодових умовах, оптимальним рішенням щодо формування баржо-буксирних караванів, технічним характеристикам навантажувальних суден, а також відмінній командній роботі всіх підрозділів, ми досягли таких результатів, – розповідає Сергій Калкутін, заступник генерального директора з логістики компанії.

Нагадаємо, у другому кварталі поточного маркетингового року «НІБУЛОН» продемонстрував найкращий експортний результат за весь період діяльності компанії – майже 1,6 млн тонн сільгосппродукції. Успішна діяльність компанії «НІБУЛОН» переконливо свідчить про важливий зв’язок між розвитком внутрішніх водних шляхів та конкурентоспроможністю вітчизняної економіки на світових ринках.

ІЦ УАК за матеріалами Нібулон 

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування