14.11.2023 15:50

Міністерство економіки запрошує представників громадських організацій долучитися до обговорення наданих пропозицій до Плану для Ukraine Facility

версія для друку
14.11.2023 15:50

У понеділок, 20 листопада, відбудеться обговорення пропозицій Громадських організацій до Плану для Ukraine Facility, організоване Міністерством економіки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Київської школи економіки. 

У ході підготовки Плану, Уряд проводив консультації з громадськими організаціями в різному форматі й отримав від громадського сектору 146 пропозицій до Плану для Ukraine Facility від понад 40 ГО. Найбільше запропонованих змін стосуються розвитку людського капіталу (32), зеленого переходу й охорони довкілля (25), бізнес-середовища (19), боротьби з корупцією та відмиванням коштів (16) і культури (15).

Під час заходу 20 листопада представники Міністерства економіки України, а також інших органів влади, залучених до процесу підготовки окремих блоків Плану, представлять результати розгляду пропозицій громадського сектору. 

Початок події – о 16:00. Участь у заході можлива в офлайн- та онлайн-форматі. Для участі, а також отримання деталей щодо місця проведення, програми й іншої інформації щодо події заповніть реєстраційну форму.

Нагадаємо, План для Ukraine Facility - це технічний документ, необхідний для реалізації програми фінансової підтримки України від Європейського Союзу. Проект програми Ukraine Facility передбачає надання Україні 50 млрд євро впродовж 2024-2027 років, з яких 39 млрд євро будуть спрямовані до державного бюджету для посилення макрофінансової стабільності. Підтримка надаватиметься щоквартально за виконання визначених у Плані критеріїв щодо проведення передбачених реформ. 

Підготовка напрацювань Плану відбувається у консультаціях із представниками бізнесу, регіонів, громадських організацій та аналітичних центрів, а також народними депутатами України, представниками ЄС та інших міжнародних партнерів України.

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування