11.04.2018 17:30

«Ми долучаємо до УАК Challenge AГРО молоду прогресивну еліту» - Наталія Зарицька

версія для друку
11.04.2018 17:30

Заступник генерального директора УАК Наталія Зарицька дала інтерв’ю  головному   редактору  Agro.fm Олександру  Журавлю. Розмова торкнулась цікавих тем – від активної діяльності Української аграрної конфедерації  до нових заходів, які організовує команда УАК.

- В Україні нині працюють 86 профільних аграрних асоціацій, а конфедерація – одна. Наше Всеукраїнське громадське об’єднання  нещодавно відсвяткувало 15-річницю із часу свого заснування, - повідомила Наталія Зарицька. Незмінним президентом УАК є народний депутат Леонід Козаченко, який встигає бути й  одним із найактивніших парламентаріїв-аграріїв, і надихати команду на нові звершення. Саме тому  УАК постійно  інтригує аграрну спільноту сплеском активності.  До конфедерації нещодавно приєднались Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», а також компанії СКБ «Ватра» та  «Ecodevelop», які просувають на ринку біогазові технології.   Таким чином, УАК як громадська організація не лише ефективно захищає  інтереси аграріїв, а й робить внесок у  формування громадянського суспільства в Україні.

В інтерв’ю Наталія Зарицька акцентувала увагу на ефективності заходів, які організувала Українська аграрна конфедерація. Зокрема, йшлося про сучасні тренди землекористування в Україні,  розвиток біогазової галузі, а також проблеми інвестицій та кредитування в АПК. Усі ці заходи мали безпосередній вплив на розвиток агросектору. Скажімо, один із відомих банків після круглого столу, присвяченого інвестиціям та кредитуванню, організованого УАК, розширив власну програму кредитування аграрного сектору.

Незабаром – 25 квітня – відбудеться круглий стіл, присвячений  проблемам логістики, де ключовими  спікерами будуть президент Української зернової асоціації  Микола Горбачьов  та генеральний директор ТОВ «Вертикаль» Олег Бурлаченко. – Це буде не просто круглий стіл, а ефективна платформа з питань логістики,   де голос аграріїв буде почутий, - переконана Наталія Зарицька.

Якісно новим експрес-форматом експертного спілкування стане УАК Challenge AГРО, який стартує  17 квітня.  

- Це – наше інформаційне ноу-хау - проект на хвилі інновацій та комунікацій, який дуже актуальний  в умовах діджиталізації суспільства. Звідси й назва  заходу Challenge, або   виклик, який потрібно вирішувати аграріям негайно. Ми презентуємо полярні точки зору на проблему. Тема № 1 -  ринок землі. Запитання провідним експертам в аграрному секторі на сторінці УАК у Фейсбук ставитимуть студенти.  Ми плануємо долучити до УАК Challenge АГРО молоду прогресивну еліту не лише із Києва, а й усіх областей України, - запевнила Наталія Зарицька.

 

ІЦ УАК


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування