01.06.2023 11:30

Maersk має намір взяти у концесію контейнерний термінал у порту Чорноморськ

версія для друку
01.06.2023 11:30

Один із найбільших світових операторів контейнерних перевезень A.P. Moller-Maersk A/S висловив зацікавленість у концесії контейнерного термінала у порту Чорноморськ. Про це повідомляє ДП «Адміністрація морських портів України».

Питання порушувалося під час робочого візиту представників компанії A.P. Moller–Maersk A/S» до морського порту Чорноморськ.

У ході зустрічі іноземні колеги обговорили з портовиками перспективи розширення діяльності компанії на українському ринку. Передусім йшлося про можливості залучення данської судноплавної компанії до модернізації портової інфраструктури України, зокрема участі у концесії контейнерного термінала морського торговельного порту Чорноморськ.

Представники компанії A.P. Moller–Maersk підтвердили значну зацікавленість у концесії контейнерного термінала, що, на їхнє переконання, забезпечить не лише його стійкий розвиток і модернізацію відповідно до найсучасніших світових стандартів, а й сприятиме суттєвому розширенню торговельної та логістичної інфраструктури регіону зі створенням нових робочих місць, а також можливостей для зберігання продовольчих товарів і зерна.

Як повідомлялося раніше, Maersk відновив пряме доправлення вантажів до України з усього світу.

ІЦ УАК за матеріалами Rail.insider

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування