08.10.2019 16:35

Люди збираються заради спасіння нашої держави – Леонід Козаченко

версія для друку
08.10.2019 16:35

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко взяв участь в обговоренні останніх проблем у програмі «Вечір з Єгором Чечериндою» на телеканалі «Еспресо».

Леонід Козаченко спершу прокоментував останні акції протесту на майдані проти капітуляції України: « Я бачив там людей, які хочуть попередити владу про той крок, який вони намагаються зробити. Потім втрати можуть бути значно більші та виправити ситуації вже буде складно.» Він додав, що має великий сумнів в тому, що там були проплачені люди: «Те саме можна говорити про аграріїв, які за день до цього зібрались з усієї країни та протестували проти прийняття Закону про обіг земель. Усі ці люди йдуть туди заради спасіння нашої держави.»

Леонід Козаченко також зазначив, що напруга навколо судової справи Сергія Пашинського наразі є бажанням відволікти країну від інших нагальних проблем.: «Такі проблеми як врегулювання ситуації на сході країни або відкриття ринку землі намагаються нівелювати новиною арешту, але якби були серйозні підстави для поновлення судової справи, то відбувалося б це по-іншому. На мій погляд, це не має жодної перспективи.»

Президент Української аграрної конфедерації пояснив, що найбільшою проблемою щодо Мінських Угод був контроль кордону окупованих територій, який не можна було здійснити за один день. «Влада, яка є в нас сьогодні, не має досвіду. Можливо, у них є бажання змінити все радикально і швидко, але наразі це неможливо зробити без чергових втрат.» Закінчуючи бесіду Леонід Козаченко підкреслив, що рішення Президента України спростити в’їзд і виїзд з окупованих територій Донецької та Луганської областей було поспішним і небезпечним та потребує уточнень.

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування