12.10.2018 11:00

Леонід Козаченко візьме участь у прес-конференції, присвяченій механізму розподілу держпідтримки

версія для друку
12.10.2018 11:00

Народний депутат, президент УАК Леонід Козаченко візьме участь у прес-конференції на тему: «Справедливий механізм розподілу держпідтримки аграрної галузі: міфи і реальність». 

Як відомо, за дев’ять місяців роботи цьогорічного механізму державної підтримки аграрної галузі було використано трохи більше, ніж 10% з виділених 6,3 млрд грн, що доводить цілковиту неефективність затверджених програм. Однак незважаючи на це, Міністерство аграрної політики і продовольства України подало в проекті Державного бюджету на 2019 рік пропозиції в частині агарних дотацій практично ідентичні затвердженим у бюджеті 2018 року. Відтак, у випадку затвердження Державного бюджету України у такому вигляді, наступного року ситуація повториться, і вітчизняні сільгоспвиробники державних коштів фактично не побачать.

У зв’язку з цим  керівники провідних громадських об’єднань АПК – ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», ГС «Аграрний союз України», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, ВГО «Українська аграрна конфедерація» та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» - направили пропозиції щодо покращення діючого механізму держпідтримки Голові Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрію Павелку.

Захід, у якому візьмуть участь народні депутати та представники профільних громадських організацій, відбудеться 16 жовтня о 10.00 в УНІАН.

ІЦ УАК

 

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування