23.10.2017 13:32

Леонід Козаченко: "В Україні з'явилася професія рейдер"

версія для друку
23.10.2017 13:32

Сьогодні бізнес потерпає від корупції, економічної кризи, а до цих всіх проблем додалося ще й рейдерство. Про це повідомив народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко під час конференції «Про протидії рейдерству» в Києві.

Ще в серпні нараховувалось 570 випадків рейдерства, але наразі в Україні зафіксовано вже понад 700 таких випадків. Проте правоохоронці не поспішають з покаранням, зазначає agropolit.com.

За словами Козаченка, років 10 тому це були поодинокі випадків, але наразі це чітко налагоджена система. Він зазначив, що він разом з іншими народними депутатами підготували законопроект, мета якого - виправити недоліки у законодавстві, якими активно користуються рейдери.

«Даний законопроект має радикально змінити ситуацію, але навіть без нього у нас достатня законодавча база для того, аби карати рейдерів», ‒ зазначив нардеп.

Він нагадав слова міністра юстиції Павла Петренка про те, що сьогодні той, хто незаконно  реєструє права, може бути позбавлений волі на 8 років, а рейдер на 15 років.

«Але мені не відомий жоден випадок покарання, і об’єктивних причин відсутності покарань теж немає», ‒ наголосов президент УАК.

На його думку, потрібно покарати хоча б одного правоохоронця чи рейдера.

«Адже вже є така професія як рейдер. Про них говорять в ЗМІ, показують по телебаченню. Але вони й досі спокійно ходять по вулицям. Їх знають люди в лице, але не знають правоохоронці. Виникає питання чому так відбувається», ‒ підсумував Леонід Козаченко.

ІЦ УАК за матеріалами agropolit.com.


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування