15.06.2017 08:00

Леонід Козаченко: Аграрна партія не є власністю Скоцика

версія для друку
15.06.2017 08:00

Українська аграрна конфедерація впродовж останніх днів отримує велику кількість запитів від ЗМІ щодо коментарів Леоніда Козаченка стосовно різких та маніпулятивних заяв голови Аграрної партії України Віталія Скоцика.

Вважаємо за необхідне оприлюднити відповідь Леоніда Козаченка у форматі прес-релізу. Сподіваємося, це спонукає Віталія Скоцика до відкритості, позбавить його інтересу виступати із заявами, які не відповідають дійсності, а також вгамує його жагу до дешевого піару.

Леонід Козаченко:

«Аграрна партія України - це політична сила, яка створена аграріями багато років тому і представляє тисячі людей, котрі працюють у сільському господарстві. Вона не була створена Віталієм Скоциком, який з’явився в ній не так давно, і не є його власністю. На жаль, мушу констатувати, що нинішня верхівка Аграрної партії її дискредитує.

Я був і залишаюся вірним аграрній сфері. Як народний депутат, член парламентського Аграрного комітету, керівник впливової громадської організації докладаю максимум зусиль для того, аби аграрії отримували належну підтримку від держави, а агросектор розвивався, примножуючи свої досягення провідної галузі економіки України. Моя позиція завжди відкрита. Якщо Віталію Скоцику чи «політичним спонсорам», котрі стоять за його спиною, це не подобається, це справа їх совісті».

Прес-служба УАК.

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування