16.03.2023 16:24

Королівство Саудівська Аравія зацікавлене в українських яловичині та баранині

версія для друку
16.03.2023 16:24

Держпродспоживслужба продовжує співпрацю з компетентними органами інших країн з метою диверсифікації ринків збуту для вітчизняних виробників, відкриваючи нові можливості для українських експортерів.

Так, 13 березня фахівці  Держпродспоживслужби та Саудівського органу з питань продовольства та лікарських препаратів (SFDA) в форматі онлайн зустрічі обговорили низку актуальних питань стосовно усунення технічних перешкод для розширення експорту харчових продуктів, а саме яловичини та баранини, з України до Королівства Саудівська Аравія.    

Щодо збільшення експорту яловичини в КСА, сторони домовились про отримання Держпродспоживслужбою від SFDA додаткових аплікаційних форм для заповнення  українськими підприємствами  з метою  їх акредитації. Найближчим часом зазначені форми буде опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.    

Також невдовзі буде відкрито ринок баранини на експорт з України до КСА - між країнами триває процедура погодження двосторонньої форми ветеринарного сертифіката.

ІЦ УАК за матеріалами ДПСС

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування