16.03.2018 13:00

Компанія Ukravit успішно пройшла сертифікацію за стандартами ISO

версія для друку
16.03.2018 13:00

Український виробник засобів захисту рослин і мікродобрив ТОВ «Фабрика агрохімікатів», що входить до групи компаній Ukravit, шляхом успішного проходження сертифікаційного аудиту виробництва підтвердив відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSO в галузі менеджменту якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці.

Представники BUREAU VERITAS, світового лідера із незалежної сертифікації,  вручили сертифікати ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007 керівництву підприємства ТОВ «Фабрика агрохімікатів».

Як наголошують в Ukravit, це означає, що системи управління якістю, екологічного менеджменту та охорони праці ТОВ «Фабрика агрохімікатів» приведено у відповідність до вимог вищезазначених стандартів. Це є вагомим доказом стабільної роботи та високого рівня якості виробництва  продукції черкаського виробника і значно розширює його можливості  виходу на міжнародні ринки.

«Сьогодні ми маємо ще більше підстав впевнено заявляти всьому світу, що наша продукція якісна, бо вона українська. Продукція, яку ми виробляємо, уже сьогодні зацікавила аграріїв у різних країнах, а отримання міжнародних сертифікатів робить її ще більш конкурентоспроможною на світовому ринку», — сказав директор ТОВ «Фабрика агрохімікатів» Володимир Ільченко.

«Впровадження таких стандартів — досить складний і відповідальний крок у становленні успішної системи менеджменту кожного підприємства, незалежно від сфери діяльності, і серед хімічних підприємств України зовсім небагато підприємств, хто спромігся на впровадження жорстких вимог міжнародних стандартів. Проте така готовність свідчить не лише про належну якість виробництва, але й про високий рівень соціальної відповідальності виробника», — констатує представник компанії BUREAU VERITAS Ukraine Дмитро Фєфєлов.

ІЦ УАК за матеріалами agroportal


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування