18.04.2019 13:20

Китай планує збільшити імпорт м’яса з Бразилії

версія для друку
18.04.2019 13:20

Влада Китаю та Бразилії мають намір обговорити питання збільшення імпорту м’яса до КНР під час переговорів на високому рівні, запланованих на травень.

Кілька нових м’ясопереробних заводів з Бразилії можуть отримати доступ до китайського ринку, якщо сторонам вдасться досягти домовленостей під час торгових переговорів, які мають відбутися в травні, повідомляє Reuters, з посиланням на китайського посла в Бразилії.

“Ми віримо, що через співпрацю міністерств сільського господарства обох країн і департаментів з контролю якості, більше бразильських виробників зможуть імпортувати продукти тваринництва на ринок Китаю”, – заявив посол Ян Ванмінг. Дипломат також говорить про розширення асортименту експортованих харчових продуктів.

Через ситуацію з серйозним поширенням африканської чуми свиней, Китай останнім часом збільшує імпорт свинини. Крім цього яловичина також є продуктом, який користується високим попитом на цьому ринку.

За повідомленнями ЗМІ, інсайдери зазначають, що 78 бразильських м’ясокомбінатів отримають дозвіл на експорт до Китаю. Згідно з останнім аналізом Rabobank, імпорт свинини в Китаї цього року може досягти 10 мільйонів тонн, оскільки національне поголів’я свиней в країні стрімко скорочується.

ІЦ УАК за матеріалами meat-inform


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування