17.09.2014 12:21

Кабмін оприлюднив закон про скорочення податків з 22 до 9

версія для друку
17.09.2014 12:21

Кабмін вніс у ВР проекти законів про бюджетну та податкову реформи, а також проект реформи системи соцстрахування і легалізації фонду оплати праці. Урядовий законопроект про зміни до Податкового кодексу зареєстрований під номером №5079, про зміни в Бюджетний кодекс - під №5078, проект закону про реформування системи загальнообов'язкового соціального страхування та легалізації фонду оплати праці - під №5080.

Тексти всіх трьох законів оприлюднені на сайті ВР.

Раніше, на засіданні 15 вересня, уряд запропонував Верховній Раді проголосувати пакет економічних реформ для того, щоб на основі нових законів можна було сформувати проект бюджету на 2015 рік.

За словами прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, уряд три місяці працював над пакетом реформ, який передбачає зменшення кількості податків і зборів.

"Перше - податки. Скорочуємо з 22 до 9. Друге - податок на прибуток. Наводимо його до європейського стандарту, коли він сплачується не так як хоче податковий інспектор, а так як виписано в бухгалтерському обліку", - заявив Яценюк.

"Третє - єдиний соціальний внесок. Ми приймаємо рішення про зменшення з 41% на 15% сплати єдиного соціального внеску із заробітної плати, яка вище двох мінімалок. Четверте - малий і середній бізнес. Кожен, хто до 20 млн гривень протягом року отримає доходи, повністю звільняється від усіх видів перевірок і вдвічі скорочується ставка єдиного податку", - сказав прем'єр-міністр.

Також значні надії Яценюк покладає на місцеву децентралізацію, яка повинна підвищити економічну ефективність регіонів. "Регіони просять грошей, ми даємо ресурс областях", - зазначив глава уряду.

ІЦ УАК за матеріалами ZN,UA


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування