27.10.2015 (All day)

ІнтерАГРО-2015

версія для друку
27.10.2015 (All day)

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко 27 жовтня 2015 року взяв участь у відкритті міжнародної виставки інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу "ІнтерАГРО Комплекс". Виставка проходитиме в трьох павільйонах ВЦ "КиївЕкспоПлаза". Тут на площі близько 20000 м2 розмістилися біля 300 компаній з 10 країн світу.  

Учасниками "ІнтерАГРО Комплекс" стали провідні аграрні компанії та представництва, які презентують свою продукцію, зокрема: сільськогосподарську техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг.

Також у рамках виставки проходитиме Міжнародний аграрно-технологічний форум "Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки", співорганізатором якого є Українська аграрна конфедерація. Свою роботу він продовжить протягом всієї виставки і матиме три тематичних дні: "Міжнародний День сої", "Міжнародний День кукурдзи", завершаючим днем стане тема: "Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології Strip-till в різних агрокліматичних зонах України". 

ІЦ УАК


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування