22.05.2015 13:04

Інновації в приватизації державних підприємств

версія для друку
22.05.2015 13:04

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з експертами Фонду інновацій та розвитку Республіки Грузія розповіли про процес приватизації державних підприємств.

В рамках панельної дискусії «Growing Ukraine. Роздержавлення» було  презентовано спеціально розроблений для інвесторів веб-портал Іnvestinagro.in.ua, який охоплює всю актуальну інформацію щодо державного підприємства в управлінні Мінагро.

Головна мета проекту — зібрати та узагальнити інформацію щодо кожного державного підприємства (ДП), яке підлягає роздержавленню або приватизації.

На цьому порталі інвестори зможуть ознайомитися з каталогом всіх сільськогосподарських держкомпаній, їх виробничим потенціалом, сучасним станом матеріально-технічної бази, фінансовими показниками. Крім того, потенційні інвестори зможуть в режимі реального часу відстежувати процес оформлення документації з кожного ДП, підготовки до приватизації, зміну керівництва тощо.

Крім того, на порталі буде розміщена необхідна для інвесторів інформація щодо державного та податкового регулювання в галузі.

Повноцінну роботу проект розпочне через місяць.

Аналітичний департамент УАК


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування