17.08.2018 15:00

Інновації в АПК впроваджує тільки десята частина компаній

версія для друку
17.08.2018 15:00

В Україні вирощують понад 70% видів сільськогосподарської продукції, якою торгують на світових біржах, при цьому тільки 1/10 частина агрокомпаній почала впроваджувати інновації в своїй роботі. 

Про це заявив партнер Agrohub і асоційований партнер Civitta Кирило Криволап, повідомляє agropolit.com.

За його словами, одна з головних причин — низька інформованість і погана взаємодія між новими стартапами і існуючим агробізнесом. При цьому впровадження інновацій може допомогти аграріям вирішити проблеми в управлінні землею, плануванні, контролі за виробництвом, закупівлі та логістиці.

«Такі передумови роблять нашу країну відмінним майданчиком для розробки і впровадження інноваційних рішень», — зазначив Криволап.

Також повідомляється, що за останні 5 років інвестиції в  AgTech-стартапи у світі збільшилися в три рази, і в 2017 році збільшилися до $10 млрд в рік. Таким чином розвиток нових аграрних стартапів є відповідю на зростаня населення Землі, загрозу дефіциту ресурсів та кліматичні зміни.

Як зазначив Кирило Криволап, існує кілька шляхів впровадження інновацій в аграрній сфері.

«Зробити це швидко, ефективно і з найменшими витратами можна, якщо компанія орієнтована на застосування готових перевірених рішень (це підходить так званим late adopters). Інший шлях — інвестування в стартапи або в розробку інновацій всередині компанії», — каже Криволап.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування