30.04.2022 08:30

Європейські фермери підтримують Україну - заява Copa-Cogeca

версія для друку
30.04.2022 08:30

Copa і Cogeca повністю підтримують пропозицію Європейської Комісії про призупинення імпортних мит на весь український експорт до ЄС.

Нижче наведений текст публічної заяви:

 

"Фермери ЄС та їхні кооперативи висловлюють повну солідарність з нашими українськими фермерами та агрокооперативами.

Пропозиція, зроблена Комісією в середу, є ініціативою, щоб у виняткових випадках і тимчасово реорганізувати постачання як в Україні, так і в ЄС через агресію Росії.

Враховуючи гуманітарні потреби, контекст війни та винятковий і тимчасовий характер пропозиції, ми підтримуємо її.

При цьому необхідно дотримуватись харчових стандартів ЄС, зокрема, щодо безпечності харчової продукції, і ми будемо контролювати разом з інституціями ЄС їх виконання, щоб уникнути та запобігти дестабілізації ринку, особливо в найбільш чутливих секторах".

 

Довідково:

Copa-Cogeca – це європейське об’єднання двох масштабних сільськогосподарських організацій COPA та COGECA, що являється однією із найсильніших груп, які представляють інтереси європейських фермерів в загальній сільськогосподарській політиці та інших областях політики, які мають відношення до фермерів та сільськогосподарських кооперативів, таких як: безпека харчових продуктів, здоров'я та добробут тварин, здоров'я рослин, навколишнє середовище, дослідження та інновації, торгівля.

Нагадаємо, Українська аграрна конфедерація як член ВАФ є асоційованим членом Copa-Cogeca.

ІЦ УАК за матеріалами Copa-Cogeca

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування