19.04.2019 16:25

ЄС може запровадити імпортні мита для США на горіхи та тютюн

версія для друку
19.04.2019 16:25

Європейський Союз підготував перелік товарів зі США, на які він може впровадити імпортні мита у відповідь на аналогічні заходи Вашингтона.

Попередній список складається з понад 400 товарів, постачання яких на рік загалом становлять близько $20 млрд, повідомила в середу Європейська Комісія. Зокрема, до нього внесено живу й заморожену рибу, горіхи, сухофрукти, кетчуп, вино, тютюн, алкогольні напої, валізи, рюкзаки, літаки, вертольоти, трактори та відеоігри.

Єврокомісія заявила про початок громадських консультацій щодо цього переліку з метою вжиття заходів у рамках конфлікту навколо авіаконцерну Boeing після відповідного рішення Світової організації торгівлі (СОТ). Вони триватимуть до 31 травня 2019 року.

Консультації спрямовані на визначення зацікавлених сторін, які, можливо, постраждали, від субсидій Boeing з боку держави, зазначається в заяві ЄК.

СОТ 11 квітня опублікувала остаточний звіт щодо спору навколо Boeing, у якому визнала, що субсидії США в розмірі $12 млрд порушили принцип чесної конкуренції з європейським Airbus і завдали йому значної шкоди.

ІЦ за матеріалами  interfax


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування