16.04.2018 18:00

ЄБРР надасть кредит на 30 проектів в Україні

версія для друку
16.04.2018 18:00

Оскільки програма кредитування Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) не прив'язана до програми Міжнародного валютного фонду (МВФ), банк продовжує реалізацію проектів в Україні.

Про це повідомляє директор представництва ЄБРР Шевкі Аджунер.

За його словами, в цьому році можуть бути реалізовані близько 30 великих проектів, які зараз перебувають на етапі погодження. Йдеться про фінансування розвитку інфраструктури та транспорту обсягом по €100-200 млн.

Від того, наскільки успішними будуть ці проекти залежить загальний обсяг фінансування ЄБРР в 2018 році. В результаті він може зрости до мільярда євро.

«Ці надії Європейського банку пов'язані з прийняттям у першому читанні закону про концесії, в підготовці якого банк брав участь разом з Мінекономрозвитку і Мінінфраструктури. Якщо він буде прийнятий остаточно, це створить гарні можливості для вкладень в українські порти, дороги та інші об'єкти інфраструктури», — зауважив Шевкі Аджунер.

Нагадаємо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в 2018 році лише $1,5 млрд.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування