14.03.2024 15:48

Forbes Ukraine шукає перспективні компанії малого та середнього бізнесу для проєкту Next 250 2.0

версія для друку
14.03.2024 15:48

Forbes готує другий список 250 невеликих і середніх компаній, які визначатимуть розвиток країни на роки вперед. Редакція шукає компанії з річним виторгом від 10 млн грн до 1 млрд грн, у ДНК яких зашито невпинне зростання, інноваційний продукт, швидке масштабування, нестандартні управлінські чи маркетингові рішення та експансія.

Проєкт Forbes Next 250 корисний для компаній, оскільки дозволяє заявити про себе у найвпливовішому бізнес-медіа України, може допомогти залучити потенційних інвесторів, знайти нових партнерів і підрядників, розширити ринок збуту.

 

Перевагою буде, якщо ви розкажете про: унікальність продукту, швидкість зростання, масштабування бізнесу, менеджерські підходи, маркетингові особливості, інновації в компанії, перспективи ринку, на якому працюєте, життєстійкість компанії, експорт. Якщо у вас є розлогий бріф компанії, додайте в анкеті посилання на Google Docs (не забудьте відкрити доступ до перегляду). Також можете додати посилання, де зібрано медіафайли про компанію, – фото (бізнесу, засновників) і відео.

В анкеті є запитання про фінансові показники компанії (виторг, прибуток/збиток, динаміка). Фінпоказники допоможуть Forbes краще оцінити компанії, які увійдуть до Next 250 2.0. Їх відсутність зменшує шанси потрапити до фінального списку.

 

Збір анкет на список Forbes Next 250 2.0 триватиме два місяці – з 4 березня по 4 травня 2024 року (збір закривається 4 травня о 10:00).

Компанії, які подавались у Next 250 у 2023 році, але не потрапили до фінального списку, можуть подаватись і цього року.

IT-компанії не підходять для списку Next 250 2.0. Для них у Forbes є окремий продукт – рейтинг українських стартапів.

Фінансовий поріг – виторг від 10 млн грн до 1 млрд грн.

Повний список Forbes Next 250 2.0 вийде у другій половині червня 2024 року в підприємницькому номері журналу Forbes і на сайті Forbes.ua. Також Next 250 2.0 презентують на Форумі підприємців – найбільшому заході Forbes Ukraine, який відбудеться у другій половині червня 2024-го. Ще до публікації повного списку Forbes розповідатиме про його учасників на своєму сайті.

 

Детальніше про умови підготовки Next250 читайте за посиланням.

 

Запропонувати компанію до списку Forbes Next 250 2.0 можна у формі за цим посиланням

 

ІЦ УАК за матеріалами Forbes Ukraine

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування