«НІБУЛОН» має чималий досвід впровадження кращих європейських та світових практик у сфері найбільш екологічних та перспективних перевезень. Компанія почала реалізовувати масштабний та комплексний інвестиційний проєкт з відродження Дніпра і Південного Бугу як головних транспортних артерій України ще у 2009 році, і з року в рік тільки нарощувала свої потужності та обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами, тим самим підтверджуючи ефективність стратегії та інвестицій.
Наразі «НІБУЛОН» має потужну елеваторну мережу з 27 сучасних високотехнологічних підприємств та найсучасніший флот із 80 суден, які збудовані з українського металу, ходять під українським прапором українськими водними шляхами з екіпажами українських моряків.
У результаті ефективно організованої роботи «НІБУЛОН» уже транспортував 25 млн тонн вантажів, за рахунок чого автошляхами нашої країни не проїхало більше 1 мільйона вантажівок.
Також цього року судноплавна компанія встановила й новий рекорд із перевезень внутрішніми водними шляхами – 4,3 млн тонн вантажів за 2020/21 маркетинговий рік. Проте «НІБУЛОН» уже планує перевершити його, транспортувавши річками 4,5–5 млн тонн у 2021/22 МР. Ми впевнено рухаємося до поставленої мети і вже перевезли флотом більше 2,2 млн тонн вантажів, виконавши для цього 699 барже-буксирних рейсів.
Варто відзначити, що, окрім зернових культур, у номенклатурі вантажів компанії є зокрема будівельні матеріали, метал, великогабаритні вантажі, херсонські кавуни та дині, для транспортування яких «НІБУЛОН» має спеціалізований флот.
«НІБУЛОН» розбудував унікальну логістичну інфраструктуру в нашій країні та здійснив справжню революцію в українських вантажоперевезеннях. Завдяки системній наполегливій діяльності компанія на ділі повертає життя українським річкам, розвиває судноплавство та суднобудування, а наші досягнення багаторазово визнавалися Національним морським рейтингом України та іншими авторитетними рейтингами та конкурсами. Й уже сьогодні «НІБУЛОН» має своїх послідовників, які так само прагнуть розвивати Україну як морську державу та переорієнтовувати свої вантажі на водні шляхи.
ІЦ УАК за матеріалами прес-служби "Нібулон"