Насіння сільськогосподарських культур для фермерів Харківської області від ФАО
Прийом заявок триває до 19 березня через Державний аграрний реєстр.
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розподілить високоякісні протруєні сорти насіння кукурудзи та соняшника, надані Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), серед 455 найбільш вразливих малих фермерів у Харківській області, одному з найбільш постраждалих від війни регіонів України. Прийом заявок відбувається через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 19 березня 2023 року.
Загалом ФАО розподілить 3 200 посівних одиниць насіння соняшника та 2 700 посівних одиниць насіння кукурудзи, що дозволить засіяти до 10 700 га землі. Заявники, які відповідають критеріям, можуть вибрати, що вони бажають отримати: 10 посівних одиниць насіння соняшника або 20 посівних насіння кукурудзи. Ця підтримка дозволить фермерам захистити свої джерела доходу та відновити ланцюжки доданої вартості в сільському господарстві, що були зруйновані війною.
У проєкті можуть взяти участь юридичні особи (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичні особи-підприємці, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.
Кінцевий термін подання заявки – 19 березня 2023 року
Корисні матеріали:
Контактна інформація:
+38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org
Міндобрива для фермерів трьох областей від Програми USAID АГРО
Враховуючи велику зацікавленість фермерів з Житомирської, Вінницької та Черкаської областей в отриманні мінеральних добрив Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%) для підживлення зернових та олійних культур, АГРО відкриває таку можливість у ДАР.
Відтепер фермери, які бажають отримати 1 тону Сульфату амонію в тому числі для використання на ярі культури, можуть подати заявку через Державний аграрний реєстр до 19 березня в розділі «Доступні програми» - «Отримання від Програми USAID АГРО 1 т мінеральних добрив для підживлення зернових та олійних культур». Вимоги та умови програми дивіться у Державному аграрному реєстрі.
Програма може бути завершена раніше 19 березня, якщо буде набрана достатня кількість охочих.
ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики