07.08.2020 15:50

Елеватори ДПЗКУ прийняли на зберігання понад 200 тис. тонн зерна

версія для друку
07.08.2020 15:50

Усі філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» уже прийняли на зберігання понад 200 тис. тонн зернових по всій Україні.

Про це в інтерв’ю «Українському радіо» розповів директор департаменту елеваторної діяльності Святослав Козленко, повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

«На сьогодні ми готові на 100% і всі філії почали прийом зерна. Корпорації довіряють зберігання своєї продукції тисячі контрагентів з усієї України. На даний час елеватори корпорації можуть працювати з п’ятнадцятьма культурами: просо, сорго, овес, гречка, жито, ячмінь, пшениця, кукурудза, соняшник, льон, ріпак, гірчиця, соя, горох, рис», – розповів керівник департаменту.

За його словами, корпорація активно працює над розширенням комплексу послуг для поклажодавців, зокрема, велика увага приділена модернізації лабораторій.

«Один із пріоритетів корпорації сьогодні – робота лабораторій. Для того, щоб надавати якомога якісніші послуги ми провели модернізацію матеріально-технічної бази лабораторій, організували навчання співробітників», – сказав Святослав Козленко.

ІЦ УАК за матеріалами AgroTimes

 

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування