24.05.2018 10:00

Експортуємо в Ізраїль майже у п'ять разів більше, ніж імпортуємо

версія для друку
24.05.2018 10:00
Обсяг експорту Україною своїх товарів в Ізраїль у доларовому еквіваленті майже у п'ять разів перевищує обсяг ізраїльського експорту в Україну.

Про це поінформував у Херсоні у виступі на бізнес-семінарі "Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем та Україною в аграрній галузі", організованому за підтримки департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації та Асоціації сприяння розвитку і співробітництву "Ізраїль – Україна, та країни СНД", президент цієї асоціації Леон Табаков.

"Із майже мільярда доларів (річного товарообігу торгівлі України та Ізраїлю) 772 млн доларів - це експорт з України. І всього 167 млн доларів - це експорт Ізраїлю. Тобто, майже у 5 разів більше ваш експорт ніж наш експорт", - розповів Табаков.

Він зазначив, що таке переважання експорту над імпортом, здавалось би, добре для України. Проте значна частина коштів, які Україна отримує від торгівлі з Ізраїлем, і зокрема, продукцією сільського господарства, що складає основну частину українського експорту до Ізраїлю, потім не витрачається на подальший розвиток аграрного потенціалу України, а йде зовсім на інші цілі, акцентував президент Асоціації сприяння розвитку і співробітництва "Ізраїль – Україна, та країни СНД".

ІЦ УАК за матеріалами ukrinform

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування