20.03.2017 13:59

Експорт яєць до Ізраїлю може скоро відновитися

версія для друку
20.03.2017 13:59

Питання експорту українських яєць до Ізраїлю буде вирішено впродовж найближчих місяців. Для цього Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела ряд необхідних заходів. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час онлайн-конференції.

Зокрема, було надіслано лист Ветеринарній службі при Міністерстві сільського господарства та розвитку села Ізраїлю щодо заходів профілактики та ліквідації сальмонельозу в Україні. Також, Держпродспоживслужба направила запит на зняття обмежень на експорт до Ізраїлю українських яєць та яєчної продукції.

«Ми направили запит на зняття з України експортних обмежень на постачання українських яєць до Ізраїлю. Не виключено, що наші колеги захочуть приїхати і подивитися ситуацію зсередини – тоді ми їх із задоволенням приймемо. Сподіваюся, що у будь-якому разі це питання буде вирішено протягом весняних місяців», - зауважив Володимир Лапа.

Нагадаємо, упродовж минулого року фахівці української служби провели ряд зустрічей з ізраїльською стороною, під час яких було надано вичерпну інформацію про ситуацію з сальмонельозом в Україні.

ІЦ УАК


Чи підтримуєте Ви впровадження ринку с/г земель до кінця року?:
Інші опитування