26.02.2019 17:00

До 2022 року ринок біопестицидів сягне 5 млрд доларів

версія для друку
26.02.2019 17:00

Очікується, що до 2022 року глобальний ринок біораціональних пестицидів оцінюватиметься в 5,02 млрд доларів. Щороку цей ринок зростає в середньому на 12,5%, пише news.agropages.com.

На сьогоднішній день біораціональні пестициди є багатообіцяючою альтернативою хімічним препаратам. При їх низькій вартості в порівнянні з хімічними аналогами, впровадження у виробництво біораціональних пестицидів, вважається одним з ключових факторів, які будуть стимулювати зростання цього ринку в світі протягом наступних п’яти років.

Ринок біораціональних пестицидів в залежності від способу застосування поділяється на препарати для обприскування по листу, для обробки ґрунту та для ін’єкції в тканину рослин.

Сегмент обприскування по листу займає найбільшу частку ринку, як найбільш ефективний метод захисту. Це забезпечується за рахунок швидкої подачі корисних речовин на рослину і рівномірного їх розподілу по усіх її частинах.

Найбільша частка біораціональних пестицидів в 2016 році припадала на Північну Америку, збільшення попиту на такі препарати спостерігалось також в Канаді. Втім, за прогнозами фахівців, найбільшого зростання попиту на біораціональні препарати слід очікувати в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. В першу чергу це викликано підвищеним інтересом місцевих сільгоспвиробників до вирощування органічних фруктів і овочів.

 

ІЦ УАК за матеріалами agronews


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування