17.01.2018 13:00

Для аграрних розписок найважливішою умовою є правильно оформлені права на землю

версія для друку
17.01.2018 13:00
При оформлені кредитів під «аграрні розписки» одним із вирішальних факторів для кредиторів є наявність юридично правильно оформлених прав на землю.

Про це сказала заступник міністра юстиції Олена Сукманова в рамках форуму «Впровадження аграрних розписок у Київській області».

«Коли кредитори починають аналізувати свого позичальника з точки зору правильності оформлення прав на землю, то виникає багато питань: буває, що земля взагалі не оформлена, бувають випадки, коли є недоліки в технічній документації», - зауважила вона.

Крім того, невміння правильно оформлювати права власності може призводити до самовільних захопленнь земельних ділянок. Так, за її словами, у більшості випадків рейдерські захоплення відбувалися з причини подвійної реєстрації договорів оренди, коли запис існував одночасно і в старому паперовому реєстрі, і в новому електронному.

Заступник міністра зауважила, що в цьому році велика увага відомства буде зосереджена на правовому консультуванні як власників паїв, так і власників малого і середнього бізнесу в агросекторі щодо правильного використання «аграрних розписок».

ІЦ УАК за матеріалами agroreview


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування