18.06.2024 13:59

DFC розширила інструменти страхування від воєнних ризиків та оголосила про нові угоди

версія для друку
18.06.2024 13:59

Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC) оголосила про створення інструменту, який дозволить надавати страхування від DFC не лише для інвесторів на залучення інвестицій, але і для малого та середнього бізнесу, через перестрахування українських страхових компаній. Розмір фінансування виділений для цього інструменту — $50 млн.

Про це йшлося під час зустрічі Першої віце-премʼєр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко та виконавчого директора Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC) Скотта Нейтана.

Крім того, за словами Скотта Нейтана, DFC оголосила про новий пакет фінансування, який включає операції зі страхування політичних ризиків для українських компаній, які працюють в агросекторі та виробництві на понад $300 млн.

“Розширення інструментів страхування від воєнних ризиків - важливий вклад у те, аби іноземні інвестиції заходили на український ринок й українські бізнеси інвестували вдома, не чекаючи завершення війни. Під час URC партнери із DFC оголосили про страхування двох нових компаній — виробника та компанії з агросектору. Для нас це дуже важливий крок для підтримки виробників, а відповідно - розвитку економіки”, – повідомила Юлія Свириденко.

Як наголошується у повідомленні DFC, загальна вартість чотирьох нових угод оцінюється у $357 млн, унаслідок чого обсяг транзакцій DFC в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії становив $848 млн, а загальний портфель - $1,6 млрд.

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування