08.11.2018 10:00

Державний зерновий гігант зібрався розширити поставки до Китаю

версія для друку
08.11.2018 10:00

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) підписала з Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (ССЕС) меморандум про продовження співпраці в сфері сільського господарства.

Про це повідомила прес-служба ДПЗКУ.

"У перспективі реалізація меморандуму дозволить ДПЗКУ збільшити обсяги торгівлі зерновими, розширити номенклатуру торгівлі зерновими та продуктами переробки на території КНР, включаючи борошно, пластівці, мюслі, крупи та комбікорми в КНР і треті країни", - заявила в.о. голови правління компанії Ірина Марченко.

Також умовами меморандуму передбачено співробітництво в сфері торгівлі продукцією переробки олійних на території КНР (соняшникова олія, соняшниковий шрот) і подальша робота над спільними проектами.

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) створена урядом України в серпні 2010 року. 100% випущених акцій ДПЗКУ перебувають у державній власності.

До її складу входить розгалужена мережа філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яної заводи. Сумарно 44 підрозділу-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,46 млн тонн зернових. У тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.

ІЦ УАК за матеріалами agroreview


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування