24.05.2018 11:00

Державна зернова корпорація збільшила експорт майже на 30%

версія для друку
24.05.2018 11:00
Державна продовольчо-зернова корпорація України за чотири місяці цього року експортувала 794 тис. тонн зернових та олійних культур.

Про це повідомляє прес-служба держкорпорації.

"З початку поточного календарного року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги експорту зернових та олійних культур майже на 30%. Так, за перші 4 місяці 2018 року обсяги відвантаження на зовнішні ринки склали майже 794 тис. тонн зернових та олійних культур, в той час як аналогічний показник минулого періоду становив 613 тис. тонн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ДПЗКУ значно активізувала торгівлю з Китайською національною корпорацією ССЕС. У рамках виконання двостороннього зернового проекту держкорпорація відвантажила на адресу ССЕС майже 484 тис. тонн кукурудзи. Порівняно з аналогічним показником попереднього сезону обсяги експорту фактично збільшилися майже в 3,2 рази (за чотири місяці 2017 року було відвантажено лише 148 тис. тонн). 

"Сподіваємося зберегти цю тенденцію і в подальшому. ДПЗКУ постійно працює над розширенням кола зовнішніх партнерів. Наразі вже освоєні нові ринки Індонезії, Ємену та Мозамбіку. У планах і надалі торгувати з іншими країнами через головного партнера ССЕС, як це і передбачено Генеральним договором", - наголосили в українській зерновій корпорації.

ІЦ УАК за матеріалами ukrinform

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування