09.10.2017 (All day)

День відкритих дверей Prime Lab Tech

версія для друку
09.10.2017 (All day)

В Бориспільському районі Київської області вперше відбувся день відкритих дверей агрохімічної лабораторії Prime Lab Tech, яка допомагає аграріям з усієї України ефективно управляти врожайністю сільськогосподарських культур.

«Це інвестиційний проект у майбутні прибутки аграріїв на якісно новому рівні» - зазначив генеральний директор ВГО Української аграрної конфедерації Коваль Павло, котрий взяв участь у заході.

На сьогоднішній день це єдина в Україні лабораторія, яка здатна запропонувати найширший комплекс робіт щодо аналізу ґрунтів за сучасними методиками. Здійснюваний аналіз передбачає деталізацію наявних макро- та мікроелементів у ґрунті, їх достатність та форми за можливості засвоєння конкретними сільськогосподарськими культурами.

Команда висококваліфікованих фахівців забезпечує консультування та супровід вирощування культур, оптимізацію попередників та норми внесення добрив, оптимізацію розподілу хімічних елементів по площі посіву в рамках точного землеробства.

«Важливо відзначити, що даний проект реалізується саме в Київському регіоні, а також те, що послуга може конкурувати із найкращими пропозиціями за кордоном за декількома критеріями: часом виконання, зручністю локації, рівнем фахівців, ціною робіт, умовами співпраці, технічним та методичним оснащенням лабораторії», - наголосив Павло Коваль.

Лабораторія може обслуговувати як великий вертикально інтегрований агропромисловий бізнес, який подібні послуги замовляє сьогодні за кордоном (Німеччина, Нідерланди, Франція), так і малі та середні підприємства.  

День відкритих дверей лабораторії Prime Lab Tech проведено за сприяння проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку".  

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування