08.07.2020 13:35

Цього сезону урожай промислових яблук перевищить минулорічний на 40%, – Т.B. Fruit

версія для друку
08.07.2020 13:35

Згідно з прогнозом експертів Т.B. Fruit, у новому сезоні 2020/21 урожай промислового яблука буде на 35-40% більшим у порівнянні до минулого року. 

Тоді було перероблено 650 тис. т сировини, за інформацією пресслужби компанії.

Такий прогноз у Т.B. Fruit зробили попри те, що нині в Україні спостерігається досить несприятлива погода, яка заважає техніці обробляти сади. А також вважаючи на весняні заморозки, які знищили частину врожаю.

Згідно з прогнозом Української плодоовочевої асоціації (УПОА), в сезоні 2019/20 Україна поставить на зовнішні ринки всього третину від обсягу минулого сезону. 

Як зауважили експерти, зменшення експорту яблук з України у 2019/20 сезоні відбулося з ряду причин. По-перше, урожай яблук в Україні був слабший у порівнянні до минулого сезону. Також збільшилось внутрішнє споживання, на що вплинули пандемія, пізній старт сезону полуниці та інших ягід.

«Виросли ціни на внутрішньому ринку (в травні закупівельна гуртова ціна яблук зі сховищ перевищила 30 грн/кг). При таких цінах фермерам було вигідніше продавати яблуко всередині країни», – йдеться у повідомленні.

ІЦ УАК за матеріалами Агробізнес Сьогодні


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування