19.11.2020 12:40

Через тіньові оборудки із землею бюджет України втрачає мільярди гривень, — Козаченко

версія для друку
19.11.2020 12:40

«Землю — на чисту воду: через тіньові оборудки бюджет України втрачає мільярди гривень». У статті під таким заголовком газета «Україна молода» стверджує, що агропромисловий сектор України з нетерпінням чекає на скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. 

Головні сподівання — це дасть поштовх до розвитку економіки та зростання ВВП і зробить відносини в аграрній сфері прозорішими, що, у свою чергу, також сприятиме розвитку української економіки, йдеться далі.

Посилаючись на думку галузевих експертів можна зазначити, що бюджети різних рівнів в Україні багато років поспіль недоотримують кошти через тіньову оренду сільськогосподарських земель та інші шахрайські оборудки з землею. Ліквідація цих схем, за оцінками експертів, і взагалі земельна детінізація можуть принести додатково у бюджет мільярдні надходження.

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко підкреслює, що «країнці мають безліч прикладів, коли суб’єкти господарювання обробляють землю в «тіньовому» режимі і не сплачують жодних податків. Втрати бюджету від несплачених податків приблизно перевалили за 5 мільярдів гривень, наголосив експерт.

ІЦ УАК за матеріалами Пропозиція

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування