18.06.2018 17:00

Частка молочної промисловості в АПК перевищила 20%

версія для друку
18.06.2018 17:00

У 2017 році частка молока становила 26,8% в структурі сільського господарства України. 

Про це в ході круглого столу «Потенціал для фінансування молочних господарств і страхові рішення для майбутнього розвитку бізнесу», який провів Проект IFC «Розвиток фінансування аграрного сектора в Європі та Центральній Азії», відзначила аналітик Асоціації виробників молока.

За її словами, з огляду на, те що показники останніх років демонструють незначне скорочення поголів’я великої рогатої худоби, структура галузі також має важливе значення.

«Сьогодні господарства населення утримують 77,4% корів, виробляють 73,2% сировини, при цьому передають на переробку тільки 16% молока. Природно, потужностей сільськогосподарських підприємств не вистачає для повноцінного функціонування молочного сектору», — констатує експерт.

Асоціація на своєму досвіді довела, що впровадження новітніх технологій, навчання фермерів, формування потужної необхідної інфраструктури (лабораторії, ветеринарна підтримка і якісне штучне запліднення тощо), конструктивний діалог з державою та інвестиційна підтримка дають шанс галузі молочного скотарства за короткий період часу вивести галузь на конкурентні потужності», — резюмувала експерт.

ІЦ УАК за матеріалами agroinsider


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування