04.07.2022 16:50

Австралія скасує мита на українські товари

версія для друку
04.07.2022 16:50

Австралія скасує мита на українські товари та заборонить імпорт російського золота.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албенізі заявив під час спільного з президентом України Володимиром Зеленським брифінгу вчора в Києві.

"Ми будемо також знімати мито на українські товари, і долучимося до подібної діяльності з боку інших країн. Крім того, ми будемо долучатися до роботи міжнародного суду на підтримку України. Ми також будемо оголошувати додаткові фінансові санкції та заборону на подорожі. Ми заборонимо імпорт російського золота, аби скоротити можливість росії фінансувати свою війну", - сказав Албенізі.

 

Крім того, як повідомляють журналісти НВ, Австралія надасть додаткову військову допомогу Україні.

«Сьогодні ми оголошуємо про додаткові 100 млн доларів у вигляді військово-технічної допомоги. Загалом ми вже надали 390 млн доларів. Ми також додатково надаємо 14 БТР і 20 Bushmaster — броньованих транспортних засобів. Таким чином, загальна кількість Bushmaster склала 60», — повідомив він.

Прем'єр Австралії також сказав, що його країна надаватиме Україні додаткове військове обладнання, безпілотники та іншу військову техніку, допомагатиме українським прикордонникам військам, «буде покращувати їхнє обладнання, рівень кібербезпеки та контроль над кордоном». Він анонсував нові санкції проти 16 російських міністрів та олігархів.

«Австралія готова продовжувати надавати підтримку українській державі та її народу стільки, скільки потрібно, щоб вона отримала перевагу і захистила правопорядок, в якому всі ми існуємо», — додав Албенізі.

Прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албенізі 3 липня здійснив перший візит в Україну та разом із делегацією відвідав звільнені від російських окупантів населені пункти Київської області — Бучу, Гостомель та Ірпінь.

 

Нагадаємо, мита на весь український експорт вже скасували Європейський Союз, Велика Британія та Канада. Про аналогічні наміри раніше заявляла й Ісландія.

 

ІЦ УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування